Archiv rubriky: rozvozové menu

26. 10. – 30. 10. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí 

Polévka:Uzená s kroupami 
1 – Smažený hermelín,hranolky,TO 
2 – Halušky s nivou a anglickou slaninou 
3 – Maďarský guláš,těstoviny

Úterý 

polévka:Zeleninová  
1 – Moravský vrabec,zelí,houskový knedlík 
2 – Smažené filé,bramborová kaše 
3 – Vepřová plec na slanině,rýže 


 

Středa

Svátek-zavřeno 

Čtvrtek

Čt- Fazolová 

polévka:Zelňačka   
1 – Pečené kuřecí špalíky,červené zelí,bramborový knedlík 
2 – Hovězí svíčková na smetaně,HK 
3 – Sm.květák,brambory,TO 

Pátek

polévka:Česnečka  
1 – Smažená vepřová játra,hranolky,ďábelská om. 
2 –  Kuřecí kousky v bramboráku,restovaná zelenina 
3 – Špagety s kuřecím masem a sýrovou omáčkou 


 

29. 06. – 03. 07. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí

Po- Vývar

1)Čínské nudle s kuřecím masem   

2) Smažený hermelín,hranolky,T.O. 

3) Cikánský biftek,rýže 

Út- Květáková 
1) Smažený karbanátek,brambory,okurka 

2) Moravský vrabec,zelí,H.K. 

3) Hamburská vepřová plec,H.K

St- Čočková 

1) Fazole na kyselo,uzené maso,okurka 

2) Staročeský talíř,špenát,H.K.+ BR.K. 

3) Pikantní masová směs,rýže 

Čt- Bramboračka 

1) Štěpánská hovězí pečeně,rýže 

2) Kuře na paprice,těstoviny 

3) Mletý řízek v sýrovém těstíčku,brambory,okurka 

Pá- Zelňačka 

1) Hovězí nudličky Stroganov,rýže 

2) Opečená sekaná,brambory,hořčice 

3) Kuřecí plátek(šunka,sýr),americké brambory,T.O. 








27. 04. – 01. 05. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí

Po- Čočková 

1) Kuřecí plátek(šunka,sýr) americké brambory,TO  

2) Halušky se slaninou a nivou 

3) Pečený prejt,zelný salát,brambory

Úterý

Út- Uzená  
1) Kuřecí rarášci,hranolky,TO 

2) Hovězí na slanině,rýže 

3) Domácí nadívaná sekaná,bramborová kaše 



Středa

St- Zeleninová 

1) Vepřová roláda,špenát,BK 

2) Kuřecí nudličky Indie,rýže 

3) Mletý řízek v sýrovém těstíčku,brambory,okurka

Čtvrtek

Čt- Zelňačka 

1) Plněné br.knedlíky s uzeným masem,zelí 

2) Španělský vepřový závitek ve smetanové omáčce,HK 

3) Smažený vepřový řízek,brambory,okurka

Pátek

Pá- ZAVŘENO 






06. 04. – 10. 04. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí

polévka:Gulášovka
1 –Kuř.špíz s cibulí,slaninou a klobásou,am.bram.,T.O.
2 –Mletý řízek v sýrovém těstíčku,bram.kaše,okurka
3 –Halušky se zelím a uzeným masem

Úterý

polévka:Uzená s kroupami
1 –Kuřecí restovaná játra,rýže
2 –Mexické fazole s vepřovým masem,chléb
3 –Pečená kuřecí křidýlka,šťouchané brambory



Středa

polévka:Vývar
1 – Kuře na paprice,těstoviny
2 – Sýrový špíz s uzeninou,brambory,T.O.
3 – Vepřový plátek se šunkou a sázeným vejcem,krokety

Čtvrtek

polévka:Fazolová
1 – Boloňské špagety,sýr
2 – Segedinský guláš,H.K.
3 – Holandský řízek,brambory,okurka

Pátek

Zavřeno





14. 04. – 17. 04. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí

Veselé velikonoce

Úterý



Středa

polévka: Uzená s kroupami
1 – Pečené kuřecí stehno,červené zelí,bramborový knedlík
2 – Halušky s nivou a anglickou slaninou
3 – Minutkové hovězí nudličky se zeleninou,rýže

Čtvrtek

polévka: Vývar
1 – Uzené maso,bramborová kaše,okurka
2 – Kuřecí kapsa(šunka,sýr),hranolky,TO
3 – Hovězí na pepři,těstoviny

Pátek

polévka: Rajská
1 – Chalupářský guláš,HK
2 – Kuřecí nudličky Indie,rýže
3 – Smažený hermelín,hranolky,TO





16. 03. – 20. 03. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí

polévka: Česnečka
1 – Vepř.játra na roštu,americké brambory,tatarka
2 – Moravský vrabec,hlávkové zelí,HK
3 – Smažené žampiony,brambory,tatarka
4 – Houbové rizoto s kuřecím masem a slaninou,sýr,okurka

Úterý

polévka: Vývar s játrovou rýží
1 – Vepřový steak na zeleném pepři,hranolky
2 – Opečená sekaná,bramborový salát
3 – Smažený sýr,hranolky,TO

Středa

polévka: Zeleninová
1 – Kuřecí plátek po srbsku,rýže
2 – Boloňské špagety,sýr
3 – Holandský řízek,bramborová kaše

Čtvrtek

polévka: Cibulačka
1 – Chalupářský steak,hranolky
2 – Vepřový řízek,brambory,okurka
3 – Vepřový guláš,těstoviny

Pátek

polévka: Vývar
1 – Plněné bramborové knedlíky s uzeným masem,špenát
2 – Vepřové ražniči,hranolky
3 – Masová směs,rýže



16. 03. – 20. 03. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí

polévka: Česnečka
1 – Vepř.játra na roštu,americké brambory,tatarka
2 – Moravský vrabec,hlávkové zelí,HK
3 – Smažené žampiony,brambory,tatarka
4 – Houbové rizoto s kuřecím masem a slaninou,sýr,okurka

Úterý

polévka: Vývar s játrovou rýží
1 – Debrecínský guláš,HK
2 – Vepřové ragú,těstoviny
3 – Vepřový steak na zeleném pepři,hranolky
4 – Opečená sekaná,bramborový salát

Středa

polévka: Kulajda
1 – Srbské žebírko,hranolky
2 – Španělský ptáček,rýže
3 – Pečený prejt,zelný salát,brambory
4 – Kuřecí nudličky indie,rýže

Čtvrtek

polévka: Cibulačka
1 – Živáňská pečínka
2 – Koprová omáčka,hovězí maso,HK
3 – Mletý řízek v sýrovém těstíčku,bram.kaše,okurka
4 – Zapečené těstoviny s uzeným masem,okurka(obj.den předem)

Pátek

polévka: Zeleninová
1 – Kuřecí steak se šunkou a sázeným vejcem,krokety
2 – Znojemská vepřová pečeně,rýže
3 – Šišky s mákem(obj.den předem)
4 – Plněné bramborové knedlíky s uzeným masem,špenát

09. 03. – 13. 03. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí
polévka: Bramboračka
1 – Pikantní kuřecí kousky,rýže
2 – Gnocchi s cibulkou,špenát,uzené maso
3 – Segedínský guláš,HK
4 – Sýrový špíz s uzeninou,brambory,TO

Úterý
polévka: Čočková
1 – Pikantní kuřecí křidýlka,šťouchané brambory
2 – Staročeský talíř,zelí,HK/BK
3 – Mexický guláš,rýže(hrášek,sýr)
4 – Vepřový plátek na žampionech,rýže

Středa
polévka: Vývar
1 – Zeleninový salát s kuřecím masem(obj.den předem)
2 – Domácí nadívaná sekaná,br.kaše,okurka
3 – Vepřové na houbách ve smetanové omáčce,HK
4 – Přírodní vepř.kapsa(šunka,niva) amer.brambory

Čtvrtek
polévka: Dršťková
1 – Svíčková na smetaně,HK
2 – Čevabčiči s hořčicí a cibulí,brambory
3 – Hovězí pečínka,zadělávaná kapusta,brambory
4 – Fazole na kyselo,uzené maso,okurka

Pátek
polévka: Květáková
1 – Halušky se zelím a uzeným masem
2 – Kuřecí Kung-pao,rýže
3 – Cikánský biftek,rýže
4 – Kuřecí plátek v sýrové omáčce,těstoviny

02. 03. – 06. 03. 2020

Objednávky na rozvoz jídel přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí
polévka: Uzená s kroupami
1 – Smaž.sýrová variace,hranolky,TO
2 – Peč.kuře na houbách,rýže
3 – Plněný paprikový lusk v rajské om.,HK
4 – Vepřová játra na cibulce,rýže

Úterý
polévka: Fazolová
1 – Masové rizoto,sýr,okurka
2 – Hovšzí na slanině,HK
3 – Vepřový plátek(šunka,sýr),americké br.
4 – Pečená krkovička,hlávkové zelí,BK/HK

Středa
polévka: Vývar
1 – Štěpánská hov.pečeně,rýže
2 – Vepřová roláda,špenát,BK
3 – Jihlavský karbanátek,brambory,TO
4 – Boloňské špagety,sýr

Čtvrtek
polévka: Gulášová s mletým masem
1 – Kuřecí rarášci,hranolky,TO
2 – Mexické fazole s vepřovým masem,chléb
3 – Španělský vepř.závitek ve smetanové om.HK
4 – Plňený zelný list,brambory

Pátek
polévka: Zelňačka
1 – Katův šleh v bramboráku
2 – Maďarský guláš,HK
3 – Čínské nudle s kuřecím masem
4 – Zapečená Tatranská krkovička,bramborová kaše

24. 02. – 28. 02. 2020

Objednávky přijímáme do 9:30 hod.

Pondělí
polévka: Vývar
1 – Mleté koule ve smetanové omáčce,HK
2 – Kuřecí směs,rýže
3 – Vepřové ražniči,hranolky
4 – Pečené jelítko,zelí,brambory

Úterý
polévka: Frankfurtská
1 – Hamburská vepřová plec,HK
2 – Makarony s masovou směsí,sýr
3 – Vepřový steak cibulář,americké brambory
4 – Opečená sekaná,bramborová kaše,okurka

Středa
polévka: Česnečka
1 – Zapečené brambory s mletým masem,okurkový salát(obj.den předem)
2 – Vepřový guláš,těstoviny
3 – Moravský vrabec,špenát,HK
4 – Smažený karbanátek s nivou,brambory

Čtvrtek
polévka: Pórková
1 – Kuřecí špíz se slaninou klobásou a cibulí,brambory
2 – Vepřový rozlítaný ptáček,HK
3 – Ovocné knedlíky s tvarohem(obj.den předem)
4 – Hovězí nudličky stroganov,rýže

Pátek
polévka: Hrachová
1 – Rybí filé na zelenině,americké brambory
2 – Vepřový řízek,brambory,okurka
3 – Karlovarské špagety,sýr
4 – Vepřové kostky na pepři,rýže

© 2020 Restaurace a Penzion Karel IV.

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑